Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
26 sep 17:30 FC Oegstgeest MO15-3 EMM'21 MO15-1
27 sep 18:00 FC Oegstgeest JO15-2 DoCoS JO15-3
27 sep 18:00 Meerburg JO14-1JM FC Oegstgeest JO14-1
30 sep 20:00 Linschoten VR18+1 FC Oegstgeest VR18+1
1 okt 8:30 DoCoS JO17-2 FC Oegstgeest JO17-2
1 okt 8:30 FC Oegstgeest JO16-1 Voorschoten`97 JO16-1
1 okt 8:30 ASC JO14-2 FC Oegstgeest JO14-2
1 okt 8:30 FC Oegstgeest JO13-1 UVS JO13-1
1 okt 8:30 FC Oegstgeest JO13-4 Katwijk JO13-3
1 okt 8:30 FC Oegstgeest JO12-1 BSC '68 JO12-1
1 okt 8:30 FC Oegstgeest JO11-3 Meerburg JO11-7
1 okt 8:30 Quick Boys JO9-9 FC Oegstgeest JO9-3
1 okt 8:30 FC Oegstgeest JO8-2 SJC JO8-2JM
1 okt 8:30 ASC JO8-3 FC Oegstgeest JO8-3
1 okt 8:30 FC Oegstgeest JO8-4 Valken'68 JO8-6
1 okt 8:30 Quick Boys MO15-3 FC Oegstgeest MO15-2
1 okt 8:30 FC Oegstgeest MO13-1 DoCoS MO13-1
1 okt 8:30 Voorschoten`97 MO11-2 FC Oegstgeest MO11-2
1 okt 8:45 Valken'68 JO8-2 FC Oegstgeest JO8-1
1 okt 9:00 Rijnvogels, fc JO16-2 FC Oegstgeest JO16-2
1 okt 9:00 Rijnvogels, fc JO14-2 FC Oegstgeest JO14-4
1 okt 9:30 Meerburg, JO10-5JM FC Oegstgeest JO10-2
1 okt 9:45 FC Oegstgeest JO10-1 Voorschoten`97 JO10-2
1 okt 9:45 FC Oegstgeest JO10-3 DoCoS JO10-3
1 okt 10:00 FC Oegstgeest G2 Smitshoek G1
1 okt 10:00 FC Oegstgeest JO14-1 Woerden JO14-1JM
1 okt 10:00 Teylingen JO13-1 FC Oegstgeest JO13-3
1 okt 10:00 Ukkies Training
1 okt 10:15 FC Oegstgeest JO19-4 Quick Boys JO19-2
1 okt 10:15 FC Oegstgeest JO11-2 Quick Boys JO11-6
1 okt 10:15 DoCoS VR2 FC Oegstgeest VR3
1 okt 10:30 Rijnvogels, fc JO19-1 FC Oegstgeest JO19-5
1 okt 10:30 FC Oegstgeest JO15-1 DoCoS JO15-1
1 okt 10:30 FC Oegstgeest JO15-3 DoCoS JO15-2
1 okt 10:30 UVS JO12-1 FC Oegstgeest JO12-2
1 okt 10:30 Roodenburg JO11-1 FC Oegstgeest JO11-1
1 okt 10:30 S.V. Kickers '69 MO15-1 FC Oegstgeest MO15-1
1 okt 10:30 Woubrugge MO15-1 FC Oegstgeest MO15-3
1 okt 11:00 FC Oegstgeest JO9-2 Quick Boys JO9-5JM
1 okt 11:00 Voorschoten`97 MO13-3 FC Oegstgeest MO13-2
1 okt 11:20 Foreholte MO17-1 FC Oegstgeest MO17-2
1 okt 11:45 FC Oegstgeest 2 Valken'68 2
1 okt 11:45 FC Oegstgeest O23-1 FC Lisse O23-6
1 okt 12:15 FC Oegstgeest 3 DoCoS 3
1 okt 12:15 FC Oegstgeest JO17-1 Voorschoten`97 JO17-1
1 okt 12:15 FC Oegstgeest JO14-3 Quick Boys JO14-3
1 okt 12:15 FC Oegstgeest JO13-2 Blauw-Zwart JO13-1
1 okt 12:15 Valken'68 MO17-1 FC Oegstgeest MO17-1
1 okt 12:30 Voorschoten`97 JO15-4 FC Oegstgeest JO15-2
1 okt 13:00 Nieuwerkerk G1 FC Oegstgeest G1
1 okt 13:30 Katwijk 4 FC Oegstgeest 9
1 okt 13:45 RKAVV 4 FC Oegstgeest 4
1 okt 14:00 Valken'68 6 FC Oegstgeest 10
1 okt 14:00 FC Oegstgeest JO19-1 Sporting Leiden JO19-1
1 okt 14:00 FC Oegstgeest JO19-3 Meerburg JO19-3
1 okt 14:00 FC Oegstgeest MO17-3 DoCoS MO17-1
1 okt 14:00 FC Oegstgeest VR1 Foreholte VR2
1 okt 14:15 Voorschoten`97 8 FC Oegstgeest 6
1 okt 14:15 Voorschoten`97 11 FC Oegstgeest 8
1 okt 14:15 Quick Boys MO20-1 FC Oegstgeest MO20-1
1 okt 14:15 FC Oegstgeest VR2 Rijnvogels, fc VR5
1 okt 14:30 DWO 1 FC Oegstgeest 1
1 okt 14:30 FC Oegstgeest JO19-2 RCL JO19-1
1 okt 16:00 FC Oegstgeest 5 ASC 3
1 okt 16:15 FC Oegstgeest 7 Ter Leede 6
1 okt 16:30 FC Oegstgeest JO16-3 Foreholte JO16-3
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!