Uitslagen

Uitslagen

VolgordeDatum VolgordeTeams Thuis Uit Uitslag
2 61 SV Leidschenveen MO17-1 FC Oegstgeest MO17-1 0 - 2
1 38 Quick Boys JO15-3 FC Oegstgeest JO15-3 2 - 4
3 19 FC Oegstgeest 6 Voorschoten`97 9 6 - 0
4 21 FC Oegstgeest 7 Voorschoten`97 8 1 - 3
5 24 FC Oegstgeest 10 UVS 5 3 - 0
6 4 FC Oegstgeest 35+1 Rijnvogels, fc 35+1 1 - 1
7 7 FC Oegstgeest 35+2 Quick Boys 35+4 0 - 2
8 8 Voorschoten`97 35+4 FC Oegstgeest 35+2 2 - 1
11 5 Voorschoten`97 35+5 FC Oegstgeest 35+1 1 - 0
9 9 FC Oegstgeest 35+2 Sporting Leiden 35+2 0 - 1
10 76 Teylingen VR18+1 FC Oegstgeest VR18+1 0 - 3
13 13 Roodenburg 35+2 FC Oegstgeest 35+3 3 - 1
12 3 FC Oegstgeest 35+1 Katwijk 35+3 1 - 3
14 73 FC Oegstgeest VR18+1 Ter Leede VR18+1 2 - 0
15 15 FC Oegstgeest 35+3 Quick Boys 35+2 2 - 2
17 2 Quick Boys 35+5 FC Oegstgeest 35+1 4 - 1
16 10 Katwijk 35+2 FC Oegstgeest 35+2 8 - 0
19 14 Voorschoten`97 35+1 FC Oegstgeest 35+3 2 - 3
18 75 RCL VR18+1 FC Oegstgeest VR18+1 5 - 1
20 12 FC Oegstgeest 35+3 Sporting Leiden 35+1 2 - 0
21 74 FC Oegstgeest VR18+1 DoCoS VR18+1 1 - 2
25 45 Meerburg JO13-3 FC Oegstgeest JO13-4 4 - 2
26 69 FC Oegstgeest MO11-2 RCL MO11-2 5 - 4
27 67 FC Oegstgeest MO13-2 Forum Sport MO13-3 6 - 0
28 65 FC Oegstgeest MO15-2 Ter Leede MO15-2 (9-tal) 18 - 0
23 48 FC Oegstgeest JO11-1 Voorschoten`97 JO11-2 1 - 9
22 50 Foreholte JO11-4JM FC Oegstgeest JO11-3 1 - 1
24 47 FC Oegstgeest JO12-2 Valken'68 JO12-3 4 - 6
29 33 FC Oegstgeest JO17-2 ASC JO17-3 2 - 1
30 49 SJC JO11-3JM FC Oegstgeest JO11-2 5 - 1
31 68 Voorschoten`97 MO11-1 FC Oegstgeest MO11-1 -
34 34 Blauw-Zwart JO16-1 FC Oegstgeest JO16-1 -
37 39 FC Oegstgeest JO14-2 Warmunda, SV JO14-1JM 9 - 1
32 46 ASC JO12-3 FC Oegstgeest JO12-1 4 - 2
36 42 Graaf W II VAC JO13-1 FC Oegstgeest JO13-1 2 - 0
33 26 Be Fair G1 FC Oegstgeest G2 6 - 2
35 25 FC Oegstgeest G1 Alphense Boys G1 4 - 2
38 71 Ukkies Training -
41 62 FC Oegstgeest MO17-2 SJC MO17-2 1 - 2
40 43 Lugdunum JO13-1 FC Oegstgeest JO13-2 3 - 2
42 66 Rijnsburgse Boys MO13-3 FC Oegstgeest MO13-1 0 - 3
39 44 FC Oegstgeest JO13-3 Ter Leede JO13-2 0 - 3
43 35 FC Oegstgeest JO16-2 Voorschoten`97 JO16-3 6 - 1
44 41 FC Oegstgeest JO14-4 Katwijk JO14-3 1 - 6
45 37 Foreholte JO15-1JM FC Oegstgeest JO15-1 -
46 40 SVC'08 JO14-3 FC Oegstgeest JO14-3 5 - 6
48 64 FC Oegstgeest MO15-1 Forum Sport MO15-1 0 - 3
49 60 FC Oegstgeest MO17-1 Voorschoten`97 MO17-2 2 - 3
47 30 FC Oegstgeest JO19-4 Meerburg JO19-4 0 - 5
50 32 RCL JO17-1 FC Oegstgeest JO17-1 3 - 2
51 63 Lugdunum MO17-1 FC Oegstgeest MO17-3 3 - 3
52 70 Lugdunum O23-2 FC Oegstgeest O23-1 -
53 23 FC Oegstgeest 9 Quick Boys 13 6 - 3
54 6 Teylingen 2 FC Oegstgeest 2 1 - 3
55 22 FC Oegstgeest 8 UVS 5 3 - 2
56 29 S.V. Kickers '69 JO19-1 FC Oegstgeest JO19-3 2 - 2
57 17 FC Lisse 4 FC Oegstgeest 5 5 - 2
58 18 FC Oegstgeest 6 Ter Leede 5 3 - 3
59 11 Rijnsburgse Boys 4 FC Oegstgeest 3 5 - 3
60 36 Voorschoten`97 JO16-4 FC Oegstgeest JO16-3 6 - 0
61 78 FC Oegstgeest VR3 DoCoS VR1 0 - 8
63 31 FC Oegstgeest JO19-5 Voorschoten`97 JO19-7 -
64 27 Katwijk JO19-1 FC Oegstgeest JO19-1 4 - 2
65 20 Rijnvogels, fc 7 FC Oegstgeest 7 0 - 5
62 1 FC Oegstgeest 1 Sporting Leiden 1 2 - 1
66 77 Warmunda, sv VR1 FC Oegstgeest VR2 2 - 5
67 72 Sportlust '46 VR1 FC Oegstgeest VR1 0 - 3
68 16 FC Oegstgeest 4 Blauw-Zwart 3 4 - 0
69 59 FC Oegstgeest MO20-1 Wippolder MO20-1 1 - 4
70 28 Ter Leede JO19-3 FC Oegstgeest JO19-2 3 - 5
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!